Panele fotowoltaiczne

W jaki sposób obniżyć rachunki za prąd? Wybierz sprawdzone panele solarne od MaxSol, dzięki którym możesz pobierać darmową energię ze słońca i zapomnieć o wysokich kosztach utrzymania budynku. Zależy nam, aby montaż paneli fotowoltaicznych był dostępny zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i firm. Z tego względu dostosowujemy cenę zestawu do Twoich możliwości. Czy wiesz jednak, jak działają panele słoneczne i w jaki sposób zapewniają niezależność energetyczną?

Instalacja fotowoltaiczna na miarę potrzeb

Zastanawiasz się, jak panele solarne obniżą Twoje rachunki za prąd praktycznie do zera? Fotowoltaika pozyskuje energię ze słońca, która następnie jest przetwarzana przez inwerter na prąd przemienny. Dzięki temu zasila każde elektryczne urządzenie w budynku. Wszystkie komponenty instalacji pochodzą od największych producentów z branży i są na bieżąco sprawdzane przez naszych instalatorów. Panele słoneczne nie ingerują przy tym w środowisko naturalne. W procesie produkcji energii elektrycznej nie są wytwarzane żadne szkodliwe substancje – to zapewnia pełne bezpieczeństwo odbiorcy. Na uwagę zasługuje także komfort użytkowania instalacji, która jest praktycznie bezobsługowa.

Postaw na kompleksowy montaż paneli solarnych

Wieloletnie doświadczenie i liczne szkolenia pozwalają stale rozwijać się specjalistom MaxSol. Wybierając tanie panele słoneczne MaxSol, masz pewność, że wykonamy prawidłowo montaż. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ nieprawidłowa instalacja ogranicza sens inwestycji. Oferujemy również usługi serwisowe, konserwację i stały nadzór systemu. Dzięki temu panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu lub gruncie Twojej nieruchomości będą zawsze sprawne.

Jeszcze niższa cena za fotowoltaikę

Zależy nam, aby tanie panele fotowoltaiczne od MaxSol trafiły do jak największej liczby odbiorców. Mikroelektrownia nie tylko gwarantuje niższe koszty utrzymania nieruchomości, ale także przyczynia się do lepszego stanu środowiska naturalnego. Z tego względu powstało wiele programów rządowych, takich jak „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze”. Zostając beneficjentem jednego z nich, ograniczysz koszty inwestycji w panele solarne nawet o 50%. Dodatkowo przysługuje Ci ulga podatkowa, czyli odliczenie kosztów zakupu i montażu instalacji.

W jaki sposób skorzystać z programów? Wystarczy, że wybierzesz panele słoneczne MaxSol, a załatwimy wszystkie formalności za Ciebie. Umów się na audyt energetyczny nieruchomości, na którym dowiesz się więcej o możliwościach fotowoltaiki.