Fotowoltaika Bydgoszcz – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Niższe koszty z instalacją fotowoltaiczną w Bydgoszczy

W jaki sposób montaż modułów fotowoltaicznych obniży Twoje rachunki za prąd praktycznie do zera? Panele fotowoltaiczne pobierają energię ze słońca, która jest darmowa i niewyczerpalna. Do tej pory wysoka cena za montaż fotowoltaiki była główną przyczyną rezygnacji z instalacji części odbiorców. Jednak w MaxSol nie musisz przepłacać. Dostosowujemy koszt instalacji do Twoich możliwości, oferując profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie. Ogranicz koszty zużycia prądu w swoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym i wybierz sprawdzoną fotowoltaikę w Bydgoszczy

Indywidualna wycena montażu paneli słonecznych w Bydgoszczy

Czy wiesz, że cena paneli fotowoltaicznych w Bydgoszczy może być jeszcze niższa? Wystarczy, że zdecydujesz się na rozwiązania MaxSol, a nasi specjaliści pomogą Ci uzyskać dofinansowanie fotowoltaiki. Dzięki temu cena paneli słonecznych może spaść nawet o połowę, a Ty będziesz szybciej korzystać się z darmowego prądu. Aby otrzymać satysfakcjonującą kwotę dofinansowania paneli fotowoltaicznych niezbędna jest skrupulatność przy wypełnianiu formalności – my Ci w tym pomożemy. Skontaktuj się ze specjalistą MaxSol, który przedstawi indywidualną wycenę montażu instalacji fotowoltaicznej w Bydgoszczy.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Bydgoszczy i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności