Fotowoltaika Słupsk – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Postaw na korzystną ofertę fotowoltaiczną w Słupsku

W ostatnich latach ze względu na większą dostępność komponentów koszt instalacji fotowoltaicznej znacząco spadł. Czy nie przekłada się to na ich szybsze zużycie? W żadnym wypadku. W MaxSol wszystkie elementy instalacji fotowoltaicznej przechodzą szereg testów jakościowych, przy zachowaniu korzystnej ceny za usługi. Bardzo ważny jest sam montaż paneli fotowoltaicznych, ponieważ przekłada się to na komfort użytkowania. Z tego względu stale szkolimy naszych specjalistów w zakresie montażu fotowoltaiki, jak również należytej konserwacji paneli. Wykonujemy także przeglądy okresowe, dostosowane do konkretnych modeli paneli solarnych w Słupsku.

Jeszcze tańsza fotowoltaika z dofinansowaniem

Cena paneli fotowoltaicznych od MaxSol już jest niska, jednak dzięki dofinansowaniu fotowoltaiki możesz uzyskać dodatkowe środki na ekologiczną instalację. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy, że zdecydujesz się na montaż ogniw fotowoltaicznych, a formalnościami zajmą się nasi pracownicy. Wiedziałeś, że dzięki dofinansowaniu instalacji fotowoltaicznej możesz zaoszczędzić nawet 50% kosztów inwestycyjnych? Skontaktuj się z naszym doradcą i umów się na spotkanie. Przeprowadzimy niezbędny audyt energetyczny i przedstawimy korzystną ofertę na panele fotowoltaiczne w Słupsku.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Słupska i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności