Fotowoltaika Iława – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Fotowoltaika w Iławie – przysługa dla portfela i środowiska

Rosnąca popularność odnawialnych źródeł energii sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w fotowoltaikę w Iławie oraz innych miastach. Koszt instalacji fotowoltaicznej w wykonaniu MaxSol jest wyjątkowo korzystny w stosunku do efektywności i bezawaryjności, jakimi się ona cechuje. Decyzja o zakupie i montażu paneli fotowoltaicznych umożliwia osiągnięcie pewnej autonomii energetycznej – wytwarzasz energię na swoje potrzeby i nie musisz borykać się z wahaniami cen prądu lub awariami sieci energetycznych. Właściciele instalacji fotowoltaicznych, które do końca 2021 roku powstaną w Iławie, mogą oddawać nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej, by następnie pobrać je bezpłatnie w razie potrzeby. Inwestorzy myślący o wyposażenie swojego budynku w panele solarne w kolejnych latach będą natomiast mogli sprzedawać nadprodukowaną energię do operatorów za średnią cenę rynkową.

Fotowoltaika w Iławie jest dobrym posunięciem także z innych pobudek niż finansowe. Tanie panele fotowoltaiczne proponowane przez MaxSol to szansa na efektywną i bezemisyjną produkcję energii. Wykorzystanie promieni słonecznych umożliwia rozwiązanie problemu zapotrzebowania energetycznego w prawdziwie czysty, zielony sposób. Dołącz do grona osób z Iławy dbających o kondycję naszej planety i skorzystaj z oferty MaxSol.

Obniż cenę fotowoltaiki w Iławie i uzyskaj dofinansowanie

Ze względu na korzyści, jakie niosą za sobą panele fotowoltaiczne w Iławie oraz innych miastach, powstały specjalne dotacje i ulgi, które zachęcają potencjalnych inwestorów do realizacji tego przedsięwzięcia. Specjaliści z MaxSol oprócz tego, że profesjonalnie zrealizują montaż ogniw fotowoltaicznych, z chęcią pomogą również w dopilnowaniu wszelkich formalności koniecznych do uzyskania dofinansowania fotowoltaiki w Iławie. Postaw na MaxSol i zacznij produkować energię tanio oraz ekologicznie!

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności