Fotowoltaika Chojnice – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Zacznij oszczędzać dzięki panelom solarnym w Chojnicach

Najczęstszą przyczyną podjęcia się inwestycji w panele fotowoltaiczne w Chojnicach jest chęć odcięcia się od zmiennych cen prądu z sieci publicznej. Instalacja fotowoltaiczna to świetna metoda na osiągnięcie tego celu, ponieważ gwarantuje efektywną produkcję czystej, zielonej energii. Montaż paneli solarnych przynosi korzyści przez cały rok, ponieważ wyprodukowane nadwyżki są przesyłane do sieci publicznej, skąd w razie potrzeby można pobrać bezpłatnie aż 80% z nich. Oznacza to, że nawet kiedy ilość wytwarzanej energii zmniejsza się ze względu na mniej optymalne warunki zewnętrzne, fotowoltaika nadal gwarantuje Ci atrakcyjne benefity. Sytuacja ta nie zmieni się nawet po zastąpieniu wskazanego wyżej systemu opustów modelem sprzedaży nadwyżek po średniej cenie rynkowej do operatora. Nowe regulacje w zakresie nadwyżek mają wejść w życie w 2022 roku – wyjątkiem są instalacje fotowoltaiczne powstałe do końca 2021 roku, które w dalszym ciągu będą objęte systemem opustów.

Dofinansowanie fotowoltaiki w Chojnicach – szansa na szybszy zwrot inwestycji

Inwestycja w montaż paneli fotowoltaicznych wymaga określonych nakładów finansowych. MaxSol gwarantuje tworzenie fotowoltaiki w Chojnicach w przystępnej cenie, którą można dodatkowo obniżyć, jeżeli skorzysta się z dofinansowania paneli fotowoltaicznych. Współpracujący z nami klienci mają zapewnioną stałą pomoc specjalisty, który objaśnia wszelkie kwestie związane z ubieganiem się o dofinansowanie fotowoltaiki, a także pomaga załatwić wymagane formalności. Dzięki temu cały proces starania się o dotację przebiega sprawnie i masz pewność, że nie pojawią się w jego trakcie problemy wynikające z jakichś uchybień. Skontaktuj się z MaxSol i wyposaż swoją nieruchomość w Chojnicach w niezawodne panele fotowoltaiczne.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności