Fotowoltaika Rumia – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Niezawodne instalacje fotowoltaiczne w Rumii

Fotowoltaika pozwoli Ci obniżyć koszt związany ze zużyciem energii. Cena za panele słoneczne to jednorazowa inwestycja, która zwróci się w ciągu kilku lat. To najlepsza odpowiedź na stale rosnące ceny prądu. W MaxSol montujemy panele fotowoltaiczne zarówno na dachu, jak i na gruncie. Dbamy o wszystkie  detale, wykonując niezbędny audyt pod montaż instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie komponenty instalacji są przez nas na bieżąco sprawdzane, a każdy inwerter przechodzi testy jakościowe. Dbamy również o ogniwa fotowoltaiczne, oferując mycie paneli solarnych i konserwację instalacji fotowoltaicznej.

Mniejsze koszty dzięki fotowoltaice w Rumii

Zastanawiasz się, czy fotowoltaika w Rumii nie nadwyręży Twojego budżetu? Czy cena paneli fotowoltaicznych nie będzie zbyt wysoka? Wybierając MaxSol, masz pewność co do indywidualnej wyceny montażu paneli solarnych. Oferowana przez nas fotowoltaika to jednak nie tylko przystępna cena. Zapewniamy również pomoc w uzyskaniu satysfakcjonującego dofinansowania fotowoltaiki. Dzięki inwestycji w OZE możesz otrzymać ulgę podatkową, czyli instalacja fotowoltaiczna i jej cena nie zostanie opodatkowana. Sprawdź, jak wykonujemy montaż paneli fotowoltaicznych oraz umów się na wycenę i omówienie dofinansowania Twojej instalacji fotowoltaicznej w Rumii.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Rumii i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności