Fotowoltaika Malbork – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Panele fotowoltaiczne dla nieruchomości w Malborku

Montaż fotowoltaiki pozwala raz na zawsze odciąć się od wysokich cen za energię elektryczną. Fotowoltaika jest kosztem jednorazowym, który zwraca się w ciągu kilku lat. Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych MaxSol, otrzymujesz gwarancję jakości i dostęp do stałego nadzoru instalacji. Szeroka oferta pozwoli nam dostosować cenę za panele słoneczne do wymagań Twojego budynku. Zespół naszych fachowców jest w stanie wykonać montaż fotowoltaiki na terenie Malborka w kilka dni, a Ty zyskujesz gwarancję prawidłowego przebiegu instalacji. Cena inwestycji może tylko zmaleć, jeśli zdecydujesz się na wsparcie specjalisty, w celu uzyskania dofinansowania na ogniwa fotowoltaiczne.

Wesprzyj inicjatywę solarną w Malborku

Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu paneli solarnych, a dzięki licznym szkoleniom nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne kwalifikacje. Pomagamy także pozyskać korzystną kwotę dofinansowania fotowoltaiki, wypełniając wszystkie formalności za Ciebie. Wybierając panele fotowoltaiczne od MaxSol w Malborku,  masz pewność co do prawidłowo przeprowadzonego montażu instalacji fotowoltaicznej. Zdecyduj się na ofertę MaxSol, a nasz specjalista wykona niezbędne obliczenia, w celu uzyskania satysfakcjonującego finansowania fotowoltaiki.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Malborka i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności