Fotowoltaika Lębork – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Odpowiednia jakość komponentów i usług kluczem do niezawodnej fotowoltaiki

Osoby, które interesuje bezawaryjna fotowoltaika w Lęborku, powinny powierzyć jej realizację sprawdzonej firmie zatrudniającej doświadczonych fachowców. MaxSol dysponuje kompetentną kadrą pracowniczą, która profesjonalnie przeprowadza montaż instalacji fotowoltaicznej przy użyciu solidnych komponentów uznanych marek. Wykorzystujemy falowniki firmy Huawei oraz panele fotowoltaiczne produkowane przez LONGi Solar. Nasze instalacje fotowoltaiczne w Lęborku pozwalają na zaoszczędzenie znacznych sum pieniędzy i efektywną produkcję zielonej energii.

Niekiedy inwestorzy zastanawiają się, czy panele słoneczne w Lęborku są rzeczywiście warte swojej ceny. Odpowiedź jest oczywiście twierdząca, ponieważ fachowy montaż paneli fotowoltaicznych przynosi ich właścicielowi liczne korzyści. Najważniejszymi z nich są możliwość obniżenia wydatków na energię elektryczną z sieci, a także uniknięcie konsekwencji awarii przesyłu. Co istotne, fotowoltaika w Lęborku jest opłacalna także w okresie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Do końca 2021 instalacje objęte są systemem opustów, który polega na przesyłaniu wyprodukowanych nadwyżek energii do sieci i późniejszym darmowym odebraniu 80% z niej w razie potrzeby. Mechanizm opustowy ma być zastąpiony systemem sprzedaży nadprodukowanej energii po średniej cenie do operatora, jednak zarówno w jednym, jak i drugim przypadku oznacza to brak ryzyka utraty nadwyżek energii, a co za tym idzie, wymierną korzyść.

Skorzystaj z programu dofinansowania fotowoltaiki w Lęborku

Aby zredukować dodatkowo koszt instalacji fotowoltaicznej w Lęborku, warto postarać się o dotację z jednego z dostępnych programów dofinansowań, wśród których wymienić można m.in. Mój Prąd oraz Agroenergię. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie i później wesprą w załatwianiu wszelkich niezbędnych formalności. Dostępne możliwości pozwalają na to, aby fotowoltaika w Lęborku zwróciła się jeszcze szybciej, dlatego nie warto zwlekać z inwestycją. Skorzystaj z usług MaxSol i korzystaj z niezawodnej instalacji fotowoltaicznej.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności