Fotowoltaika Olsztyn – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Oszczędzaj dzięki tanim panelom fotowoltaicznym

Stosunkowo niski koszt instalacji fotowoltaicznej przekłada się na tani montaż paneli solarnych. W MaxSol zależy nam, aby nawet wysokiej jakości instalacja fotowoltaiczna była osiągalna dla przeciętnego odbiorcy. Z tego względu pomagamy uzyskać dofinansowanie fotowoltaiki w Olsztynie. Wybierając sprawdzone panele słoneczne w przystępnej cenie, nie tylko zaoszczędzisz na rachunkach za prąd pobierany z elektrowni, ale uniezależnisz energetycznie swój dom lub firmę. Nie przepłacaj i wesprzyj ekologiczną alternatywę solarną, decydując się na montaż modułów fotowoltaicznych MaxSol.

Postaw na sprawdzony montaż fotowoltaiki w Olsztynie

Czy wiesz, że wybór paneli fotowoltaicznych MaxSol oznacza całkowite odcięcie się od rosnących cen za energię? Zakup i montaż paneli fotowoltaicznych w Olsztynie to jednorazowa inwestycja, która zwraca się w ciągu kilku lat. Po tym czasie możesz cieszyć się z darmowej energii wytwarzanej przez instalację. Nasze panele fotowoltaiczne pochodzą od cenionych producentów z branży OZE. Dodatkowo specjaliści przeprowadzają niezbędne testy, dzięki czemu masz pewność co do jakości wykonania Twojej instalacji solarnej. W MaxSol oferujemy również przeglądy serwisowe, które są niezbędne w celu zachowania dobrej kondycji instalacji. Wybierz sprawdzone panele solarne w Olsztynie i skontaktuj się z naszym specjalistą w celu ustalenia terminu audytu nieruchomości.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Olsztyna i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności