Fotowoltaika Tczew – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Postaw na niskie koszty instalacji fotowoltaicznej w Tczewie

Warto zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych w przystępnej cenie. W MaxSol doskonale o tym wiemy, dlatego naszą ofertę montażu fotowoltaiki dostosowujemy do potrzeb klienta. Możesz zapomnieć o stale rosnącej cenie za prąd pobierany z zakładu energetycznego dzięki fotowoltaice. Nadwyżkę energetyczną możesz magazynować w elektrowni i odebrać ją w dowolnym momencie. Dzięki licznym dofinansowaniom fotowoltaiki w Tczewie to najlepszy czas na inwestycje w OZE.

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Tczewie

W jaki sposób zmniejszyć koszt instalacji fotowoltaicznej? W MaxSol dbamy, by cena paneli fotowoltaicznych była dostosowana do możliwości naszych klientów. Zapewniamy również pomoc w uzyskaniu dofinansowania na panele fotowoltaiczne i pozostałe komponenty instalacji. Montaż paneli solarnych wykonują certyfikowani specjaliści, zapewniając również niezbędne usługi serwisowe i pogwarancyjne na terenie Tczewa. Inwestycja w panele fotowoltaiczne nie musi nadwyrężyć Twojego budżetu. Zapoznaj się z ofertą MaxSol i skontaktuj z naszym specjalistą w celu ustalenia terminu spotkania. Na wszystkie pytania odpowiemy w trakcie audytu energetycznego nieruchomości.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Tczewa i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności