Fotowoltaika Ostróda – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Nie przepłacaj na panelach fotowoltaicznych w Ostródzie

W MaxSol doskonale wiemy, że fotowoltaika może być sporym wydatkiem. Z tego względu cenę paneli fotowoltaicznych zawsze dostosowujemy do Twoich możliwości. Oferujemy wysokiej jakości panele słoneczne od renomowanych producentów oraz w konkurencyjnej cenie. Pomagamy również uzyskać dofinansowanie fotowoltaiki i przygotować niezbędne dokumenty. Zostając beneficjentem programu, możesz zaoszczędzić nawet 50% kosztów zakupu i montażu ogniw fotowoltaicznych. Dodatkowo przysługuje Ci prawo odliczenia fotowoltaiki od podatku.

Kompleksowy montaż ogniw fotowoltaicznych w Ostródzie

Montowana przez naszych specjalistów fotowoltaika w Ostródzie posiada wszystkie certyfikaty jakości. Jest to gwarancja prawidłowo przeprowadzonego montażu fotowoltaiki na dachu i gruncie. Zapewniamy także niezbędne przeglądy serwisowe, które minimalizują możliwość wystąpienia usterki. Oczywiście ważny jest także wybór komponentów, dlatego zawsze możesz liczyć na pomoc fachowców MaxSol. Panele fotowoltaiczne instalujemy na dachu lub posesji domów jednorodzinnych, jak i przedsiębiorstw. Wybierz sprawdzone instalacje fotowoltaiczne w Ostródzie i umów się na spotkanie z naszym specjalistą. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie, a Ty w ciągu najbliższych kilku lat będziesz korzystać z darmowej energii.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Ostródy i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności