Fotowoltaika Gdańsk – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Fotowoltaika oznacza samodzielność energetyczną

Stawiamy na korzystne rozwiązania, dlatego koszt instalacji fotowoltaicznej przystosowujemy pod konkretną nieruchomość. Cena za fotowoltaikę często przytłacza, dlatego wprowadziliśmy własny system finansowania systemu solarnego. Pomagamy również uzyskać dofinansowanie paneli fotowoltaicznych. Panele fotowoltaiczne w Gdańsku to możliwość osiągnięcia niezależności energetycznej bardzo małym kosztem. Oferujemy kompleksową usługę, przez montaż fotowoltaiki, po konserwację i serwis. Zarówno cenę za panele słoneczne, jak i sam montaż ogniw fotowoltaicznych zawsze dostosowujemy do możliwości klienta z Gdańska.

Korzyści z inwestycji w fotowoltaikę na terenie województwa pomorskiego

Inwestycja w ogniwa i panele fotowoltaiczne na terenie Gdańska i okolic to bardzo opłacalne rozwiązanie. Dzięki fotowoltaice nie tylko zaoszczędzisz na rachunkach za prąd, ale także będziesz mógł czerpać zyski z odsprzedaży nadmiaru wyprodukowanej przez siebie energii do sieci publicznej, co zostało zagwarantowane w ustawie o OZE. Inwestycja w fotowoltaikę pozwoli Tobie uniezależnić się od podwyżek cen prądu.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Gdańska i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności