Fotowoltaika Wejherowo – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Niska cena za panele fotowoltaiczne dla klientów z Wejherowa

W MaxSol zależy nam, aby cena fotowoltaiki odpowiadała potrzebom odbiorców. Z tego względu zredukowaliśmy koszt instalacji fotowoltaicznej, oferując usługę montażu paneli słonecznych w korzystnej cenie. Zapewniamy również stały nadzór doświadczonych serwisantów, a także niezbędną konserwację i mycie instalacji fotowoltaicznej w niskiej cenie. To najlepszy możliwy czas na osiągnięcie samowystarczalności, ze względu na stały wzrost cen prądu pozyskiwanego z Zakładu Energetycznego. Wybierając MaxSol, otrzymujesz gwarancję pewności co do jakości montażu instalacji fotowoltaicznej w Wejherowie.

Zainwestuj w alternatywę fotowoltaiczną w Wejherowie

Dlaczego warto zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych w Wejherowie właśnie teraz? Ze względu na możliwość otrzymania wysokiej kwoty dofinansowania ogniw fotowoltaicznych. Wystarczy wybrać panele fotowoltaiczne MaxSol, a nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się wszystkimi formalnościami. Jest to gwarancja uzyskania korzystnego dofinansowania fotowoltaiki, a sam montaż paneli solarnych możesz odliczyć od podatku. Skontaktuj się ze specjalistą MaxSol, który przeprowadzi audyt energetyczny i przedstawi korzystną ofertę montażu fotowoltaiki na terenie Wejherowa.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Wejherowa i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności