Fotowoltaika Toruń – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Zaoszczędź na energii w Toruniu dzięki instalacjom fotowoltaicznym od MaxSol

Ciągłe podwyżki cen prądu sprawiają, że wiele osób zaczęło się zastanawiać nad tym, jak zmniejszyć pulę pieniędzy wydawanych na energię. MaxSol tworzy instalacje fotowoltaiczne w Toruniu, które umożliwiają realizację tego celu. Dzięki nim inwestor może uniezależnić się energetycznie i wytwarzać energię na własne potrzeby, nie martwiąc się o wzrost kosztów czy brak dostaw prądu w wyniku awarii. Nasza firma korzysta ze sprawdzonych komponentów uznanych marek:

co pozwala zadbać o dobrą wydajność i niezawodność instalacji fotowoltaicznej. Kluczowym aspektem dla jej optymalnego działania jest właściwy montaż ogniw fotowoltaicznych – dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, która nie tylko doskonale zrealizuje to zadanie, ale również chętnie udzieli odpowiedzi na Twoje wszelkie pytania dotyczące fotowoltaiki.

Uzyskaj dofinansowanie na fotowoltaikę w Toruniu

Instalacja fotowoltaiczna i jej cena w Toruniu to zagadnienie, na które ma wpływ wiele czynników takich jak zapotrzebowanie energetyczne czy warunki, w których ma powstać fotowoltaika. Niezależnie od tego, jakie parametry paneli fotowoltaicznych i innych składowych przedsięwzięcia będą dla Ciebie odpowiednie, to warto postarać się o dodatkowe środki pieniężne z dofinansowania fotowoltaiki. MaxSol pomaga w załatwieniu formalności niezbędnych do uzyskania dotacji, dzięki czemu możesz skutecznie obniżyć koszty inwestycji. Pragniesz taniej i wydajnej fotowoltaiki w Toruniu? Zgłoś się do nas!

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności