Fotowoltaika Kościerzyna – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Zapomnij o drogim prądzie z fotowoltaiką w Kościerzynie

Coraz więcej ekologicznych odbiorców decyduje się na montaż paneli solarnych od MaxSol. Przyczyną jest chęć uzyskania samowystarczalności oraz korzystna cena za panele słoneczne. Dzięki specjalnie opracowanemu programowi finansowania przystosowujemy cenę za instalację fotowoltaiczną do potrzeb klienta. Oferujemy również usługi montażu fotowoltaiki na terenie Kościerzyny, wraz z pierwszym włączeniem i niezbędną konserwacją. Wybierz sprawdzone panele fotowoltaiczne od MaxSol, które przechodzą rygorystyczne testy jakości. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia, pozwalające naszemu zespołowi specjalistów na fachowy montaż ogniw fotowoltaicznych.

Wybierz tanią instalację fotowoltaiczną w Kościerzynie

Jak sprawić, żeby cena za panele fotowoltaiczne była niższa? Wystarczy zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych od MaxSol. Nasi pracownicy dopełnią wszystkich formalności związanych z przyznaniem satysfakcjonującego dofinansowania instalacji fotowoltaicznej. To najlepszy czas na zostanie beneficjentem i uzyskanie zwrotu podatku w ramach dofinansowania fotowoltaicznego. Umów się z przedstawicielem MaxSol na audyt Twojej nieruchomości. Nasz pracownik przedstawi korzystną ofertę na montaż instalacji fotowoltaicznej w Kościerzynie i pomoże w uzyskaniu dofinansowania.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Kościerzyny i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności