Fotowoltaika Starogard Gdański – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Produkuj zieloną energię dzięki fotowoltaice od MaxSol

Fotowoltaika w Starogardzie Gdańskim niesie za sobą wiele korzyści. Duża część inwestorów decyduje się na to przedsięwzięcie ze względu na to, że pragną uniezależnić się od wahań cen energii elektrycznej z sieci publicznej. Wydajna instalacja fotowoltaiczna w ekonomicznej cenie to znakomita droga do realizacji tego celu także z tego powodu, że jest opłacalna przez cały rok. Nadwyżki wyprodukowane podczas korzystnych warunków atmosferycznych są przesyłane do sieci. W momencie, gdy fotowoltaika produkuje mniej energii, właściciel jest uprawniony do bezpłatnego pobrania 80% wytworzonych nadwyżek z sieci. Inne reguły będą obowiązywać dla paneli słonecznych montowanych od 2022 roku, ponieważ system opustów zostanie zastąpiony możliwością sprzedaży nadwyżek do operatora po średniej cenie rynkowej. Zarówno jeden, jak i drugi model gwarantuje jednak inwestorowi to, że nie utraci bezpowrotnie nadprodukowanej energii.

Z perspektywy osoby fundującej sobie panele fotowoltaiczne w Starogardzie Gdańskim nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że będzie produkować energię w sposób bezemisyjny. Jako społeczeństwo mamy coraz większą świadomość zachodzących zmian klimatycznych i zwiększa się liczba osób, które chciałyby dołożyć swoją cegiełkę do poprawy stanu planety. Fotowoltaika w Starogardzie Gdańskim od MaxSol to doskonały sposób na realizację tego dążenia.

Zdobądź dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną w Starogardzie Gdańskim

Jeżeli koszt instalacji fotowoltaicznej w Starogardzie Gdańskim wydaje Ci się zbyt wysoki i chcesz go obniżyć, to musisz zainteresować się tematem dofinansowań paneli fotowoltaicznych. Obecnie istnieje wiele programów wspierających inwestorów – aby z nich skorzystać, musisz jednak spełnić pewne warunki. Nasi pracownicy z chęcią objaśnią Ci wszystkie kwestie związane z procesem ubiegania się o dofinansowanie fotowoltaiki i pomogą Ci załatwić niezbędne formalności. Dzięki temu montaż paneli fotowoltaicznych w Starogardzie Gdańskim okaże się jeszcze bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności