Fotowoltaika Gdynia – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Kompleksowa usługa fotowoltaiczna na terenie Gdyni

W MaxSol dostosowujemy koszt instalacji fotowoltaicznej do konkretnej nieruchomości. Musisz pamiętać, że panele słoneczne to inwestycja na dekady, a zwrot kosztów fotowoltaiki następuje już po kilku latach. Oferujemy pełen zakres usług – od montażu paneli solarnych po konserwację i niezawodny serwis. Decydując się na montaż fotowoltaiki z MaxSol, możesz być pewien co do wykonania instalacji w sposób kompleksowy. Dlaczego warto zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych właśnie teraz? Przede wszystkim cena za panele słoneczne już jest wyjątkowo niska, a możliwość otrzymania dofinansowania fotowoltaiki zmniejsza wysokość inwestycji.

Montaż sprawdzonej instalacji fotowoltaicznej w Gdyni

Dbamy o to, żeby cena paneli fotowoltaicznych nie przytłaczała naszych klientów. Dzięki temu coraz więcej osób może zdecydować się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Gdyni. W MaxSol stawiamy konstrukcje na dachu i gruncie –  w domach jednorodzinnych, firmach i gospodarstwach na terenie Gdyni. Wszystkie komponenty składające się na panele fotowoltaiczne są weryfikowane pod kątem jakości. Dzięki temu dbamy o satysfakcję naszych klientów z nowej instalacji fotowoltaicznej. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona beneficjentów. Z pomocą naszych specjalistów uzyskasz korzystne dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Gdyni i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności