Fotowoltaika Reda – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Instalacja fotowoltaiczna na miarę Twojej nieruchomości

Cena paneli fotowoltaicznych nie musi przytłaczać. Dzięki specjalnie opracowanemu programowi i stałemu kontaktowi z wiodącymi producentami oferujemy panele słoneczne w przystępnej cenie. Montaż paneli fotowoltaicznych w Redzie wykonujemy nieinwazyjnie (na dachu lub gruncie). Oferujemy także stały nadzór techniczny, usługi naprawcze oraz niezawodny serwis pogwarancyjny. Wybierając specjalistów MaxSol, otrzymujesz gwarancję jakości.

Dofinansowanie fotowoltaiki to niższe koszty

Panele fotowoltaiczne montowane przez naszych fachowców to niezależność energetyczna Twojego budynku. Zawsze staramy się, aby cena instalacji fotowoltaicznej była dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pomagają w tym liczne dofinansowania fotowoltaiki, zarówno z programów rządowych, jak i naszych własnych systemów finansowych. Jednak najważniejszy jest prawidłowy montaż ogniw fotowoltaicznych, dzięki którym koszty utrzymania Twojej nieruchomości w Redzie będą już tylko maleć. Wybierz korzystną ofertę MaxSol i umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Przeprowadzimy audyt energetyczny i przedstawimy korzystną formę uzyskania dofinansowania dla Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Redy i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności