Fotowoltaika Szczecinek – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Panele słoneczne dla domu i firmy w Szczecinku

Czy wiesz, że cenę instalacji fotowoltaicznej w Szczecinku dostosowujemy do Twoich możliwości? Montaż paneli fotowoltaicznych przeprowadzamy w ciągu kilku dni, a Ty możesz korzystać się z darmowej energii przez lata. Pamiętaj, że cena za wysokiej klasy panele słoneczne nie musi nadwyrężyć Twojego budżetu. Wybierając MaxSol, otrzymasz niezbędną pomoc w uzyskaniu dofinansowania paneli fotowoltaicznych. W praktyce oznacza to jeszcze szybszy czas zwrotu kosztów za inwestycję w montaż paneli solarnych.

Tanie instalacje fotowoltaiczne dla Twojej nieruchomości w Szczecinku

To najlepszy możliwy czas na uniezależnienie energetyczne Twojej nieruchomości. Cena paneli fotowoltaicznych nigdy nie była niższa. Dodatkowo liczne programy rządowe mogą ograniczyć koszt zakupu i montażu nawet o 50%. W MaxSol zapewniamy pełne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne paneli fotowoltaicznych i pozostałych komponentów instalacji. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami ogniw fotowoltaicznych, dzięki czemu masz pewność co do wysokiej jakości instalacji. Nie przepłacaj i wybierz tanie panele fotowoltaiczne MaxSol. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym specjalistą, który przeprowadzi audyt energetyczny. Następnym krokiem jest montaż ogniw fotowoltaicznych w Szczecinku i radość z darmowej energii ze słońca.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów ze Szczecinka i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności