Fotowoltaika Kwidzyn – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Niska cena za panele fotowoltaiczne w Kwidzynie

Niższa cena za panele słoneczne nie oznacza instalacji aparatury słabej jakości. Współpracujemy z czołowymi producentami fotowoltaiki, a koszt zakupu instalacji dostosowujemy pod konkretną nieruchomość. W praktyce oznacza to niższą cenę instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu, gospodarstwie rolnym lub firmie. Dzięki wysokiej pozycji na rynku w łatwy sposób pomożemy Ci uzyskać korzystne dofinansowanie fotowoltaiki. Dzięki temu możesz ograniczyć cenę za panele fotowoltaiczne w Kwidzynie nawet o 50%. Zostając beneficjentem programu, otrzymujesz możliwość odliczenia podatku od usługi montażu instalacji fotowoltaicznej.

Wybierz pewną instalację słoneczną w Kwidzynie

Panele fotowoltaiczne od MaxSol to gwarancja niższych rachunków za prąd. Sam montaż fotowoltaiki w Kwidzynie jesteśmy w stanie przeprowadzić błyskawicznie, bez zbędnych formalności. Przy montażu paneli solarnych ważna jest jednak precyzja, na co nasi inżynierowie zwracają szczególną uwagę. Montaż ogniw fotowoltaicznych to jednorazowy koszt, który w ciągu kilku lat pozwoli Ci korzystać z wszystkich elektrycznych urządzeń domowych za darmo. Skontaktuj się z MaxSol w celu omówienia terminu audytu i możliwości uzyskania dofinansowania na panele fotowoltaiczne

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż fotowoltaiki dla klientów z Kwidzyna i okolic

Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła oczekiwane zyski, należy zlecić jej montaż specjalistom. Firmie instalatorskiej, która posiada doświadczenie w tego typu pracach. Taką właśnie firmą jest MaxSol, której pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich systemy PV są nie tylko bardzo wydajne, ale również bezawaryjne, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności