Fotowoltaika Człuchów

Poznaj MaxSol

Fotowoltaika w Człuchowie – niższe rachunki za prąd i troska o środowisko

Co można zyskać na inwestycji w montaż paneli fotowoltaicznych w Człuchowie? Instalacja fotowoltaiczna umożliwia produkcję energii elektrycznej we własnym zakresie, dzięki czemu w dużym stopniu uniezależnisz się od ceny prądu z sieci publicznej. Wytwarzanie energii wiąże się również z tym, że jesteś w stanie uniknąć konsekwencji płynących z ewentualnych awarii przesyłu prądu. Ta duża samowystarczalność wpływa w znacznym stopniu na redukcję wydatków na energię elektryczną.

Benefity związane z fotowoltaiką w Człuchowie są przy tym widoczne przez cały rok, ponieważ w momencie, kiedy produkcja jest mniejsza, możesz korzystać z nadwyżek wytworzonych wcześniej. Instalacje fotowoltaiczne ukończone do końca marca 2022roku podlegają pod system opustów, na zasadzie którego nadwyżki energii przesyłane są do sieci publicznej, skąd później można darmowo odebrać aż 80 proc. z nich. W późniejszych latach nadmiarowa energia będzie sprzedawana do operatora po średniej cenie rynkowej z poprzedniego kwartału.

Proponowana przez nas instalacja fotowoltaiczna w Człuchowie w atrakcyjnej cenie to również dobre rozwiązanie dla natury. Fotowoltaika umożliwia wydajną produkcję czystej, bez emisyjnej energii, w sposób nieszkodliwy dla środowiska.

Instalacje fotowoltaiczne od MaxSol w Człuchowie, czyli dobra jakość w atrakcyjnejcenie

Czy możliwa jest wydajna produkcja energii bez wysokiego kosztu instalacji fotowoltaicznej? W MaxSol udowadniamy, że tak! Gwarantujemy klientom doskonałą obsługę i pełen profesjonalizm w przystępnej cenie na każdym etapie przedsięwzięcia.

Tworząc fotowoltaikę, działamy kompleksowo. Przed przystąpieniem do opracowywania projektu realizujemy audyt, dzięki któremu poznajemy zapotrzebowanie energetyczne klienta. Na jego podstawie ustalamy optymalne parametry instalacji i wykonujemy jej projekt. Kolejnym etapem jest sprawny i szybki montaż przeprowadzany przy użyciu solidnych komponentów uznanych producentów– wykorzystujemy inwertery solarne marki Huawei oraz panele fotowoltaiczne LONGi Solar.

Poza wskazanymi wcześniej działaniami w ramach naszych usług zapewniamy również profesjonalny serwis oraz wsparcie w ubieganiu się o dofinansowanie fotowoltaiki. Pomagamy klientom wybrać najkorzystniejszy program i doradzamy przy wypełnianiu wniosków– dzięki doświadczeniu naszych ekspertów żadne formalności nie sprawią Ci trudu.

Zaufaj MaxSol i ciesz się efektywną oraz tanią fotowoltaiką w Człuchowie.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności