Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu pozwala odciąć się od wysokich opłat za prąd pobierany z elektrowni. Przekłada się to na większe zaufanie odbiorców do ekologicznego źródła energii. Jednak pokrycie zapotrzebowania nieruchomości wymaga wyboru odpowiedniego producenta. Z tego względu w MaxSol montujemy tylko sprawdzone komponenty od topowych firm z branży OZE. Dzięki temu panele fotowoltaiczne dla domu pozwolą Ci osiągnąć samodzielność energetyczną.

Jakie korzyści daje wybór fotowoltaiki dla domu?

Darmowy prąd to nie jedyny powód, dla którego warto wybrać fotowoltaikę dla domu. Trzeba jednak przyjrzeć się bliżej temu zagadnieniu, ponieważ na opłacalność inwestycji wpływa wiele czynników. Ważny jest prawidłowo przeprowadzony montaż, ale również położenie i możliwości nieruchomości. Najczęściej panele fotowoltaiczne dla domu montuje się na dachu. Jednak czasami zachodzi potrzeba instalacji na gruncie – z powodu konstrukcji zadaszenia lub małego nasłonecznienia.

Montaż paneli solarnych do domu przyczynia się do poprawienia stanu środowiska. W procesie przetwarzania energii elektrycznej nie są wytwarzane żadne substancje szkodliwe. Przekłada się to na możliwość uzyskania dofinansowania z programów. „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze”. Jako beneficjent otrzymasz kwotę, która może pokryć nawet 50% kosztów inwestycyjnych. W ten sposób okres spłaty fotowoltaiki dla domu znacząco się skróci.

Fotowoltaika dla domu firmy Maxsol – dlaczego warto?

Wybór paneli fotowoltaicznych do domu to szereg korzyści, jeśli wybierzesz specjalistów. W MaxSol stawiamy na profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych. Współpracujemy z doświadczonymi instalatorami i inżynierami. Organizujemy także szkolenia, na których podnosimy kwalifikacje i udoskonalamy możliwości fotowoltaiczne. Zapewniamy przy tym gwarancję na wszystkie komponenty instalacji oraz montaż. Oferujemy także usługi serwisowe, konserwacyjne i stałą kontrolę techniczną.

Fotowoltaikę dla domu jesteśmy w stanie wykonać nawet do 10 dni od pierwszego kontaktu z klientem. Zależy nam, aby użytkowanie instalacji przebiegało komfortowo i bezpiecznie. Z tego względu doświadczeni instalatorzy uruchamiają urządzenia po montażu i monitorują jego pracę. Dzięki temu masz pewność, że przydomowa mikroelektrownia będzie napędzać Twój dom przez lata.

Wybierając panele fotowoltaiczne od MaxSol, nie musisz przejmować się papierologią. Nasi specjaliści wypełnią wszystkie formalności związane z otrzymaniem przyłączeniem instalacji do sieci energetycznej za Ciebie.