Fotowoltaika dla domu – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Jakie korzyści daje wybór fotowoltaiki dla domu?

Darmowy prąd to nie jedyny powód, dla którego warto wybrać fotowoltaikę dla domu. Trzeba jednak przyjrzeć się bliżej temu zagadnieniu, ponieważ na opłacalność inwestycji wpływa wiele czynników. Ważny jest prawidłowo przeprowadzony montaż, ale również położenie i możliwości nieruchomości. Najczęściej panele fotowoltaiczne dla domu montuje się na dachu. Jednak czasami zachodzi potrzeba instalacji na gruncie – z powodu konstrukcji zadaszenia lub małego nasłonecznienia.

Montaż paneli solarnych do domu przyczynia się do poprawienia stanu środowiska

W procesie przetwarzania energii elektrycznej nie są wytwarzane żadne substancje szkodliwe. Przekłada się to na możliwość uzyskania dofinansowania z programów. „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze”. Jako beneficjent otrzymasz kwotę, która może pokryć nawet 50% kosztów inwestycyjnych. W ten sposób okres spłaty fotowoltaiki dla domu znacząco się skróci.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Fotowoltaika dla domu firmy Maxsol – dlaczego warto?

Wybór paneli fotowoltaicznych do domu to szereg korzyści, jeśli wybierzesz specjalistów. W MaxSol stawiamy na profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych. Współpracujemy z doświadczonymi instalatorami i inżynierami. Organizujemy także szkolenia, na których podnosimy kwalifikacje i udoskonalamy możliwości fotowoltaiczne. Zapewniamy przy tym gwarancję na wszystkie komponenty instalacji oraz montaż. Oferujemy także usługi serwisowe, konserwacyjne i stałą kontrolę techniczną.

Fotowoltaikę dla domu jesteśmy w stanie wykonać nawet do 10 dni od pierwszego kontaktu z klientem. Zależy nam, aby użytkowanie instalacji przebiegało komfortowo i bezpiecznie. Z tego względu doświadczeni instalatorzy uruchamiają urządzenia po montażu i monitorują jego pracę. Dzięki temu masz pewność, że przydomowa mikroelektrownia będzie napędzać Twój dom przez lata.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Wybierając panele fotowoltaiczne od MaxSol, nie musisz przejmować się papierologią. Nasi specjaliści wypełnią wszystkie formalności związane z otrzymaniem przyłączeniem instalacji do sieci energetycznej za Ciebie.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności