Fotowoltaika dla firm – instalacje fotowoltaiczne

Poznaj MaxSol

Fotowoltaika dla firm pozwala zaoszczędzić

Biurowce, zakłady przemysłowe czy gospodarstwa rolne najbardziej intensywnie używają energii elektrycznej w ciągu dnia. Duża ilość światła słonecznego sprawia, że panele fotowoltaiczne wytwarzają najwięcej energii. Fotowoltaika w firmie umożliwia natychmiastowe zużycie wygenerowanego prądu, co pozwala na spore oszczędności.

Ceny energii na rynku niestety ciągle się zmieniają, dlatego też przedsiębiorcy muszą wciąż szukać nowych sposobów na ograniczenie kosztów. Jednym z nich jest zmniejszenie rachunku za energię z sieci. Montaż fotowoltaiki to inwestycja, która zwraca się długofalowo.

Fotowoltaika dla dla firm – zalety korzystania

Na jakie korzyści poza ograniczeniem kosztów możemy liczyć, decydując się na panele fotowoltaiczne dla firm?

Fotowoltaika dla biznesu posiadająca funkcję awaryjnego zasilania zabezpiecza firmę przed skutkami przerw w dostawach energii. Wprawdzie systemy akumulatorowe nie są aż tak wydajne, by zagwarantować nieprzerwaną pracę przez dłuższy czas, ale zyskamy czas na zapisanie wrażliwych danych oraz dokończenie ważnych prac.

Instalacje fotowoltaiczne dla firmy doskonale wpływają na jej wizerunek, ponieważ ekologiczne działania są dziś bardzo popularne i dobrze świadczą o marce. Coraz częściej są również wymogiem otrzymania różnych certyfikatów proekologicznych.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Jeśli interesuje Cię profesjonalna, a zarazem tania fotowoltaika dla przedsiębiorców, warto skorzystać z usług doświadczonej firmy Maxsol. Proponowane przez nich przystępne ceny, ekspresowy montaż oraz oferta szyta pod potrzeby zamawiającego, sprawiają, że firma posiada wielu zadowolonych klientów.

Korzystne zmiany prawne dotyczące fotowoltaiki

Zmiany w regulacjach prawnych wprowadzone w 2019 roku, umożliwiają właścicielom firm przechowywanie nadmiaru wygenerowanej energii w sieci publicznej. To zmiana, dzięki której zwiększyła się opłacalność inwestycji w elektrownie słoneczne. Dzięki niej przedsiębiorcy nie muszą kupować drogich systemów akumulatorowych, czy sprzedawać energii w niskich cenach hurtowych. Teraz właściciele firm mogą przechowywać nadmiar wyprodukowanej energii elektrycznej w sieci publicznej i móc odebrać ją za darmo w ciągu roku. Fotowoltaika dla firm stała się jeszcze bardziej opłacalna.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Panele słoneczne dla firm cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Nic dziwnego, ponieważ jest to nowoczesne rozwiązanie, umożliwiające ograniczenie wydatków oraz zadbanie o los naszej Planety. Fotowoltaika dla firm gwarantuje bezpieczeństwo energetyczne, a koszta za energię elektryczną zwracają się długofalowo.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności