Fotowoltaika Kartuzy

Poznaj MaxSol

Zredukuj rachunki za prąd dzięki wydajnej fotowoltaice od MaxSol

Podstawowym powodem, dla którego wiele osób decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych, są wahania cen prądu z sieci publicznej. Realizowana przez nas fotowoltaika w Kartuzach pozwala na produkcję energii elektrycznej we własnym zakresie, dzięki czemu możesz zwiększyć swoją energetyczną niezależność.

Co istotne, nadwyżki wyprodukowanej energii nie przepadają, ale niosą za sobą wymierne korzyści. Trafiają one do sieci publicznej, skąd w razie potrzeby bezpłatnie pobierzesz aż 80 proc. z nich. W konsekwencji instalacja fotowoltaiczna staje się opłacalna przez cały rok. Inwestycje zrealizowane po I kwartale 2022roku ma objąć nowy system, który zastąpi możliwość darmowego poboru nadwyżek energetycznych sprzedażą ich do operatora po średniej cenie rynkowej. Oba rozwiązania zapobiegają utracie, jaką mógłby ponieść właściciel fotowoltaiki, gdyby nadwyżki nie były wykorzystywane.

Postaw na usługi MaxSol, czyli kompleksowość i profesjonalizm

Co wyróżnia naszą ofertę? Przede wszystkim fachowo kompleksowo zajmujemy się realizacją instalacji fotowoltaicznych w dobrej cenie, gwarantując przy tym najwyższe standardy obsługi. Na starcie przeprowadzamy profesjonalny audyt umożliwiający określenie zapotrzebowania energetycznego klienta oraz przyjęcie optymalnych parametrów instalacji. Po uzyskaniu tych danych nasi specjaliści opracowują projekt fotowoltaiki, a następnie wykwalifikowana ekipa monterska przeprowadza sprawny montaż paneli fotowoltaicznych.

Do realizacji każdego zlecenia wykorzystujemy jedynie sprawdzone komponenty renomowanych producentów:

Dzięki temu instalacje fotowoltaiczne w Kartuzach w wykonaniu MaxSol to gwarancja wydajności i niezawodności. Klienci w ramach naszych usług mają zapewniony również profesjonalny serwis sprzętu.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Spraw, aby inwestycja w fotowoltaikę zwróciła się szybciej

Inwestorzy mogą skorzystać ze specjalnych programów dotacji i ulg, które zmniejszają koszt instalacji fotowoltaicznej w Kartuzach. Eksperci MaxSol pomagają klientom w staraniach o dofinansowanie fotowoltaiki, doradzając przy wyborze dotacji, wypełnianiu wniosków i załatwianiu niezbędnych formalności. Merytoryczne wsparcie udzielane przez naszych pracowników stanowi gwarancję tego, że wszystkie aspekty formalne zostaną dopilnowane.

Jeśli interesuje Cię wydajna fotowoltaika w Kartuzach w korzystnej cenie, to skorzystaj z oferty MaxSol.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności