Fotowoltaika Pruszcz Gdański

Poznaj MaxSol

Panele słoneczne w Pruszczu Gdańskim– ekologiczna oszczędność

Co sprawia, że warto ponieść koszt instalacji fotowoltaicznej w Pruszczu Gdańskim? Przede wszystkim fachowo zamontowane panele fotowoltaiczne umożliwiają zmniejszenie rachunku za prąd. Dzięki nim wyprodukujesz we własnym zakresie energię, z której będziesz na bieżąco korzystać. Wytworzone nadwyżki nie są tracone– w obecnym systemie trafiają do sieci publicznej, a następnie, gdy nadejdzie taka potrzeba, bezpłatnie pobierzesz aż do 80 proc. z nich. Instalacje fotowoltaiczne powstałe w Pruszczu Gdańskim i innych miejscowościach po 31 marca 2022roku mają zostać objęte nowym programem rozliczeń, w ramach którego nadprodukowana energia będzie sprzedawana operatorowi po średniej cenie rynkowej. W obu przypadkach unika się sytuacji, kiedy nadwyżki się marnują i nie przynoszą Ci żadnych korzyści.

Innym argumentem przemawiającym za inwestycją w montaż instalacji fotowoltaicznej jest troska o środowisko. Korzystając z fotowoltaiki, masz szansę na produkcję energii w bez emisyjny sposób. Oznacza to, że nie tylko redukujesz swoje wydatki na energię elektryczną, ale także robisz to bez szkody dla planety.

Kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki w Pruszczu Gdańskim

W MaxSol zajmujemy się realizacją fotowoltaiki od A do Z. Na początku współpracy przeprowadzamy audyt, który pozwala nam na określenie zapotrzebowania energetycznego klienta i ustalenie parametrów instalacji fotowoltaicznej. Następnie nasi specjaliści opracowują profesjonalny projekt, a na jego podstawie ekipa fachowców wykonuje montaż paneli fotowoltaicznych.

Do tworzenia naszych instalacji fotowoltaicznych wykorzystujemy wyłącznie dobrej jakości komponenty uznanych producentów. Solidne, a przy tym tanie panele fotowoltaiczne pozyskujemy od LONGi Solar, podczas gdy inwertery solarne dostarcza nam Huawei. Dzięki temu fotowoltaika wykonana przez MaxSol jest wydajna i niezawodna, a jej cena nie przeraża inwestorów.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Szybszy zwrot kosztów inwestycji dzięki dofinansowaniu fotowoltaiki

Chcesz czerpać korzyści z instalacji fotowoltaicznej, ale zastanawiasz się, czy jej cena nie będzie za wysoka? Możesz ją dodatkowo obniżyć, uzyskując dofinansowanie fotowoltaiki. W MaxSol, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, wspieramy klientów w staraniach o różnego rodzaju dotacje i ulgi. Doradzamy im, z którego programu skorzystać oraz pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. Dzięki temu inwestycja w fotowoltaikę zwraca się jeszcze szybciej!

Szukasz firmy, która profesjonalnie zrealizuje Ci instalację fotowoltaiczną w dobrej cenie? Zgłoś się do nas!

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności