Fotowoltaika Puck

Poznaj MaxSol

Oszczędzaj na energii elektrycznej dzięki fotowoltaice w Pucku

Martwisz się ciągłymi wahaniami cen prądu z sieci? Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną w dobrej cenie w Pucku. To doskonały sposób na produkcję energii elektrycznej na własny użytek. Fotowoltaika od MaxSol działa bezawaryjnie i efektywnie, co pozwoli Ci na znaczne zmniejszenie rachunków za prąd.

Korzyści, które zagwarantuje Ci montaż paneli fotowoltaicznych, będziesz czerpać przez cały rok. Nadwyżki energii zostaną przesłane do sieci publicznej, skąd później pobierzesz w razie potrzeby aż do 80 proc.z nich. Ten model gospodarowania nadwyżkami obowiązuje w przypadku instalacji fotowoltaicznych zrealizowanych do końca marca 2022roku. W kolejnych latach zastąpi go system sprzedaży nadmiarowej energii do operatora po średniej cenie rynkowej, czyli net billing.

Panele słoneczne w atrakcyjnej cenie od MaxSol to rozwiązanie opłacalne nie tylko dla Twojego portfela, ale również dla środowiska. Produkcja energii w procesie fotowoltaiki jest czysta i bezemisyjna, dzięki czemu nie wywiera negatywnego wpływu na planetę. Upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu i zredukuj swoje rachunki za prąd, dokładając przy tym cegiełkę do ochrony planety.

Instalacje fotowoltaiczne w Pucku tworzone od A do Z przez profesjonalistów

Decydując się na współpracę z MaxSol, zapewniasz sobie wsparcie doświadczonych specjalistów na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę w Pucku. Na starcie przeprowadzamy fachowy audyt, który umożliwi nam określenie optymalnych parametrów instalacji na podstawie zapotrzebowania energetycznego klienta. Następnie opracowujemy projekt i sprawnie realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych. Instalacje fotowoltaiczne w Pucku tworzymy, wykorzystując wyłącznie solidne komponenty cenionych producentów:

W trakcie całego przedsięwzięcia gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę– chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. W ramach naszych usług zapewniamy również pomoc w uzyskaniu dofinansowania instalacji fotowoltaicznej oraz fachowy serwis sprzętu.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Zmniejsz cenę inwestycji dzięki dofinansowaniu fotowoltaiki

Jeśli chcesz obniżyć koszt instalacji fotowoltaicznej w Pucku, weź udział w jednym z programów zapewniających ulgę lub dofinansowanie fotowoltaiki. Nasi doświadczeni eksperci pomogą Ci wybrać najkorzystniejszy program, a następnie wesprą Cię przy załatwianiu niezbędnych formalności. Profesjonalne doradztwo zagwarantuje Ci dopilnowanie wymaganych terminów oraz poprawność wypełnienia wniosków.

Skorzystaj z usług MaxSol i zapewnij sobie efektywną oraz bezawaryjną instalację fotowoltaiczną w Pucku w korzystnej cenie.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności