Sopot

Poznaj MaxSol

Zapewnij sobie efektywną instalację fotowoltaiczną w Sopocie

Usługi proponowane przez MaxSol doskonale opisuje nasze motto, które brzmi: „Dostępność, Jakość, Ekonomia”. Cena paneli fotowoltaicznych, które oferujemy, jest w korzystnym stosunku do jakości gwarantowanej przez nasze rozwiązania. Fotowoltaika w Sopocie tworzona przez naszą firmę daje szansę inwestorowi na uniezależnienie się od wahań cen energii elektrycznej pobieranej z sieci publicznej, a także uniknięcie skutków awarii przesyłu prądu. Realizujemy instalacje fotowoltaiczne, które w efektywny i nieszkodliwy dla środowiska sposób produkują energię, która zaspokaja zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego. Warto podkreślić, że nadwyżki powstałe w trakcie produkcji są przesyłane do sieci publicznej. W konsekwencji nie są one tracone – klient ma prawo bezpłatnie pobrać w razie potrzeby aż 80% przesłanych nadwyżek energetycznych. System ten obejmuje instalacje fotowoltaiczne stworzone do końca 2021 roku – fotowoltaika powstała później będzie objęta modelem rozliczeń polegającym na sprzedaży nadprodukowanej energii do operatora po średniej cenie sprzedaży energii elektrycznej na rynku konkurencyjnym w poprzednim kwartale. Oznacza to, że w obu przypadkach inwestor będzie czerpać korzyści z fotowoltaiki w Sopocie przez cały rok.

Obniż cenę inwestycji dzięki dofinansowaniu fotowoltaiki

Profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych może być jeszcze bardziej przystępny cenowo. W tym celu należy postarać się o uzyskanie dofinansowania fotowoltaiki w Sopocie. Istnieją liczne programy dotacji, które wspierają finansowo osoby chcące zainwestować w panele słoneczne. Klienci, którzy decydują się na usługi MaxSol, mają zagwarantowaną fachową pomoc specjalisty nie tylko w wyborze dofinansowania paneli fotowoltaicznych, ale i w załatwianiu wszelkich związanych z tą procedurą formalności. Chętnie objaśniamy reguły i wymagania, które obowiązują w przypadku poszczególnych programów, dzięki czemu zawsze możesz uzyskać od nas niezbędną porcję informacji. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się dobrymi i tanimi panelami fotowoltaicznymi w Sopocie.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności