Fotowoltaika serwis

Poznaj MaxSol

Dlaczego serwis fotowoltaiki jest tak ważny?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak działa fotowoltaika oraz, że konieczny jest regularny serwis paneli słonecznych, ponieważ pozwala ocenić fachowcom pracę instalacji. Niezależnie od tego, czy jest to fotowoltaika dla domu, czy montaż dla dużego przedsiębiorstwa – regularna kontrola jest wymagana i pomaga uniknąć kosztowniejszych napraw

Jak często wykonuje się serwis fotowoltaiki?

Zgodnie z rozporządzeniem przegląd instalacji fotowoltaicznej powinien odbywać się raz na pięć lat. Jednak my proponujemy wykonywać przeglądy raz w roku. Takie rozwiązanie pozwoli na wcześniejsze rozpoznanie usterki i wyeliminowanie jej, zanim będzie konieczna poważniejsza naprawa. 

Coroczny serwis daje również pewność, że elementy związane z elektryką działają prawidłowo. Montaż paneli fotowoltaicznych dla niejednej osoby jest dużym wydatkiem, dlatego tym bardziej należy doglądać takiej inwestycji. Nie naprawiaj, gdy się psuje, tylko postaw na regularny serwis.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Zdecyduj się na regularny serwis fotowoltaiki już dziś

Nie słuchaj osób, które mówią, że serwisowane paneli fotowoltaicznych nie jest konieczne. Jeżeli chcesz założyć swoje pierwsze panele słoneczne, to zapraszamy do kontaktu z naszą doświadczoną załogą, która wyjaśni Ci, jak działa fotowoltaika, jak się ją zakłada i jak często trzeba ją serwisować. Jeżeli jesteś naszym stałym klientem, a nie korzystasz jeszcze z usług serwisowych

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

MaxSol, zapoznaj się z ofertą na tę usługę

MaxSol stawia na wysokiej klasy, sprawdzone komponenty od renomowanych firm, dlatego żywotność każdego elementu jest bardzo długa. Mimo tego warto skorzystać z corocznego serwisowania w najkorzystniejszej na rynku ofercie. Nawet jeżeli nie montowałeś u nas swoich paneli fotowoltaicznych, to chętnie podejmiemy się serwisowania w Twoim domu czy przedsiębiorstwie.
Ceny proponowane przez MaxSol są konkurencyjne, ale przede wszystkim atrakcyjne

Naprawa paneli fotowoltaicznych powinna odbywać się pod okiem profesjonalnych fachowców, których gwarantuje tylko MaxSol. Nie czekaj, zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły oferty.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności