Montaż paneli fotowoltaicznych

Poznaj MaxSol

Kompleksowe tworzenie instalacji fotowoltaicznych

Ważną zaletą usług świadczonych przez MaxSol jest to, że zajmujemy się całym procesem implementacji fotowoltaiki w danym miejscu. Decydując się na współpracę z nami, gwarantujesz sobie:

 • rzetelną wycenę instalacji fotowoltaicznej,
 • sprawny montaż paneli fotowoltaicznych realizowany przez ekspertów z dużym stażem w branży,
 • solidne komponenty (falowniki solarne, panele fotowoltaiczne i ich system montażowy itp.) renomowanych producentów,
 • wieloletnią gwarancję na nasze urządzenia,
 • bieżący i uprzejmy kontakt z naszymi specjalistami – opieka merytoryczna w trakcie całej współpracy,
 • uruchomienie instalacji przez pracowników MaxSol oraz sprawdzenie przez nich istotnych parametrów,
 • wsparcie z zakresu konserwacji i serwisowania sprzętu,
 • terminowość i profesjonalizm,
 • fachową pomoc w staraniach o dofinansowanie fotowoltaiki,
 • zachęcający cennik.

Fotowoltaika dla domu lub firmy od MaxSol to pewność udanej inwestycji!

Montaż sprawdzonych paneli fotowoltaicznych realizowany przez fachowców

Powszechnie wiadomo, że instalacja fotowoltaiczna charakteryzuje się wieloma parametrami, które należy wziąć pod uwagę, aby zmaksymalizować opłacalność przedsięwzięcia. Wielu ekspertów zwraca uwagę na to, że kluczowym aspektem, nierzadko ważniejszym od poszczególnych osiągów komponentów, jest powierzenie montażu fotowoltaiki odpowiednim specjalistom. Pracownicy MaxSol to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków, a dzięki swojemu doświadczeniu wiedzą, jak poradzić sobie z różnymi wyzwaniami pojawiającymi się w trakcie montowania paneli fotowoltaicznych. Jeśli chcesz przekonać się o efektach pracy naszych fachowców, to zapoznaj się z wykonanymi przez nich realizacjami, które prezentujemy na naszej stronie internetowej.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

 • Indywidualna oferta

 • Profesjonalny montaż

 • Gwarancja na usługę

 • Analiza zapotrzebowania energetycznego

 • Profesjonalne doradztwo

Tanie i solidne panele fotowoltaiczne z montażem

Fotowoltaika to poważna inwestycja, która wiąże się z różnymi wydatkami. Warto zlecić ją uznanej firmie, która wie, jak zoptymalizować koszty bez utraty jakości. W MaxSol oferujemy naszym klientom ekonomiczne panele solarne od renomowanego producenta z branży fotowoltaicznej, a mianowicie LONGi Solar. O niepodważalnej pozycji tej firmy świadczy fakt jej obecności na elitarnej liście TIER 1, która stanowi prawdziwy znak jakości.

Proponowane przez nas panele fotowoltaiczne LONGi Solar obejmuje 12-letnia gwarancja produktowa i aż 25-letnia gwarancja na wydajność zapewnianą dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii takich jak PERC i HALF Cut.

Montaż paneli fotowoltaicznych realizowany przez MaxSol to korzystna cena i dobry standard.

Wsparcie w staraniach o dofinansowanie fotowoltaiki

Klienci współpracujący z MaxSol mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w procesie ubiegania się o dotację do instalacji fotowoltaicznej. Stale monitorujemy sytuację w obszarze nowo powstałych programów dofinansowań i informujemy o tym inwestorów. Wspieramy w załatwianiu wszelkich niezbędnych formalności i wypełnianiu wniosków oraz służymy profesjonalną radą. Dzięki naszym staraniom Twoja inwestycja w montaż paneli fotowoltaicznej spłaci się jeszcze szybciej! Zapraszamy do kontaktu.

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności