Fotowoltaika Pomorskie

Poznaj MaxSol

Istnieje wiele przyczyn tego, że fotowoltaika cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób zamieszkujących województwo pomorskie. Zdecydowanie najważniejszymi z nich są: wzrost cen energii elektrycznej, świadomość ekologiczna i chęć obniżenia rachunków. Na instalacje fotowoltaiczne decydują się zarówno liczne pomorskie przedsiębiorstwa gospodarstwa rolne, jak i klienci indywidualni.

Z czyich usług skorzystać, gdy interesuje Cię opłacalna fotowoltaika w województwie pomorskim w atrakcyjnej cenie? Postaw na MaxSol! Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu realizacji instalacji fotowoltaicznych. Współpracę rozpoczynamy profesjonalnym audytem, który umożliwia określenie Twojego zapotrzebowania energetycznego oraz ustalenie optymalnych parametrów fotowoltaiki. Na podstawie tych ustaleń wykwalifikowani projektanci wykonują projekt instalacji, a następnie doświadczona ekipa monterska przeprowadza sprawny montaż paneli fotowoltaicznych. W ramach naszych usług zapewniamy również serwis sprzętu oraz wsparcie przy ubieganiu się o dotacje do fotowoltaiki w województwie pomorskim.

Chcesz produkować energię na własny użytek w sposób przyjazny środowisku? Skorzystaj z oferty MaxSol.

Wydajna fotowoltaika w przystępnej cenie w województwie pomorskim

Z pewnością niejednokrotnie spoglądając na rachunek za energię elektryczną, wolałbyś, aby widniejąca na nim kwota była niższa. Dzięki instalacji fotowoltaicznej wykonanej przez MaxSol ta perspektywa staje się realna. Efektywną i bezawaryjną fotowoltaikę realizujemy za pomocą dobrej jakości komponentów uznanych producentów – wykorzystujemy panele fotowoltaiczne LONGi Solar oraz inwertery solarny Huawei. Dzięki temu masz pewność, że Twoja instalacja będzie służyć Ci niezawodnie przez wiele lat.

Dodatkowo z fotowoltaiki korzyści czerpiesz przez cały rok. Jeśli zdecydujesz się na montaż paneli fotowoltaicznych w województwie pomorskim do 31 marca 2022 roku, to skorzystasz z bardzo opłacalnego systemu rozliczeń z nadwyżek określanego jako net metering. W tym przypadku nadwyżki wyprodukowanej energii będą przesyłane do sieci, skąd bezpłatnie pobierzesz nawet 80 proc. z nich. Nie oznacza to jednak, że fotowoltaika założona w późniejszym terminie przestanie się opłacać. Zmieni się jednak system rozliczeń na net billing, który polega na tym, że nadwyżki energii będą sprzedawane operatorowi po średniej cenie rynkowej.

Zadzwoń do nas: 585 858 976

Lub napisz: biuro@maxsol.pl

Maxsol to

  • Indywidualna oferta

  • Profesjonalny montaż

  • Gwarancja na usługę

  • Analiza zapotrzebowania energetycznego

  • Profesjonalne doradztwo

Spraw sobie efektywne panele fotowoltaiczne w województwie pomorskim

W ramach naszych usług tworzymy wydajne instalacje fotowoltaiczne do 10 kWp dla różnych grup klientów. W ofercie MaxSol znajduje się:

Z naszych instalacji solarnych cieszą się mieszkańcy wielu pomorskich miast takich jak m.in.:

Najlepsze komponenty w optymalnych cenach

Panele LONGI Solar

LONGI SOLAR to światowy lider wśród producentów modułów fotowoltaicznych,

∙ firma należy do elitarnego grona firm TIER 1,

∙ moduły LONGi SOLAR objęte są 12-letnią gwarancją produktową oraz 25-letnią gwarancją na wydajność,

∙ LONGi stawia na nowoczesne technologie, takie jak PERC oraz HALF Cut, dzięki czemu ich ogniwa osiągają wysoką wydajność,

∙ moduły LONGi SOLAR zapewniają to, co dla nas najważniejsze – solidną jakość w dobrej cenie!

Falowniki Huawei

Huawei FusionSolar Smart PV to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystujcie ponad 30 lat doświadczenia w branży cyfrowych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Piąty raz z rzędu Huwaei utrzymał pozycję największego dostawcy falowników łańcuchowych w latach 2015-2019.

Dalej się zastanawiasz?

Zaufaj specjalistom i uzyskaj darmową wycenę Twojej przyszłej instalacji. Nasi eksperci przygotują ofertę szytą na miarę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie ma handlowców tylko doradcy, których zadaniem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu o politykę prywatności